Proje Başlangıç Toplantısı

İsveç İstanbul Başkonsolosluğu tarafından desteklenen Demokratik Katılıma Doğru Bir Adım Daha başlıklı Projemizin Proje Başlangıç Toplantısı, 4 Nisan tarihinde paydaşların katılımı ile online olarak gerçekleştirildi.

Boğaziçi Üniversitesi Yaşam Boyu Eğitim Merkezi, Babil Toplum Kültür Sanat Çalışmaları ve Belgesel Sinema Derneği, Batman Stratejik Araştırmalar Merkezi Derneği ve Doğanın Çocukları Çeroki Ekolojik Yaşam ve İngilizce Köyü Kulübü Derneği’nden temsilcilerin hazır bulunduğu toplantıda, Proje Koordinatörü tarafından Projenin detaylarının aktarıldığı bir sunum gerçekleştirildi. Paydaşlar ile birlikte, projenin hedefleri doğrultusunda proje kapsamında gerçekleştirilecek eğitimler ve çalıştayın detayları ele alındı. Ayrıca toplantıda verilen bilgiler ile paydaşlar arasında Projenin farkındalığının artırılması sağlandı.

Projenin faaliyet takviminin de değerlendirildiği toplantıda paydaşların görüş ve önerileri alındı. Tüm katılımcıların dilek ve temennilerini sunmasıyla toplantı sona erdi.

Yerelden Kalkınma Derneği
Ziyaretçi Yorumları (1)